W ofercie WAMAR wstawki, metraże, taśmy gipiurowe i wiele innych


Nasza oferta


Na skróty: HAFTKI PLENY TIULE


Jesteśmy firmą hafciarską, która oferuje klientom z branży odzieżowej szeroką ofertę elementów dekoracyjnych i wykończeniowych. Wchodząc do nas zobaczysz mnóstwo wzorów i kolorów. Wszystko po to, byś w jednym miejscu znalazł to, czego akurat potrzebujesz.

Tiule, koronki, haftki czyli co znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy produkty, dzięki którym rynek odzieżowy może się rozwijać udostępniając klientom ciekawą, piękną i starannie wykonaną odzież. W naszej ofercie znajdziesz piękne koronki, które będą elementem romantycznych kreacji. Tiule, które stworzą zwiewne kreacje, a także haftki, szyfony i pleny.

Produkcja krajowa, atrakcyjna cena.

Posiadamy własny park maszynowy, dzięki czemu mamy możliwość zrealizowania dla Ciebie każdego zamówienia. Pozwala nam to na szybkie realizowanie indywidualnych zamówień. Oczywiście zyskaliśmy w ten sposób także możliwość pełnej kontroli nad jakością produktu. Zależy nam na tym, aby wszystko co opuszcza naszą pracownię, było najlepsze i najtrwalsze, nawet delikatne wstawki gipiurowe.

Znajdziesz u nas także metraże i taśmy, które pozwolą Ci na samodzielne wykonywanie projektów. A jeśli potrzebujesz pomocy posiadamy doświadczonych projektantów, którzy pomogą Ci w zrealizowaniu wizji. To wszystko, dzięki lokalnej produkcji znajdziesz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Kontakt


Oddział w Brzezinach


(46) 8 742 151

504 033 966

wamarbrzeziny@tlen.pl


ul. Kosmonautów 6

95-060 Brzeziny


Oddział w Łodzi


(42) 6 786 121

504 033 844

wamarlodz@tlen.pl


ul. Jaracza 106

90-244 Łódź