W ofercie WAMAR tiule, szyfony, tkanina tiulowa na metry


Nasza oferta


Na skróty: HAFTKI PLENY TIULE


Tiul to tkanina delikatna, subtelna, która jest kojarzona z letnimi stylizacjami. W naszej ofercie znajdziesz tiule o różnych kolorach. Pozwoli Ci to na stworzenie wyjątkowych projektów, które skradną serca Twoich klientów.

Ten prześwitujący materiał jest bardzo delikatny, ale jednocześnie pięknie się prezentuje – zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi tkaninami. Jak go wykorzystać?

Do czego wykorzystać tiul?

Tiule wykorzystuje się najczęściej do produkcji welonów, które delikatnie osłaniają twarz panny młodej. Dużą popularnością materiał ten cieszy się także we wnętrzach. Jeśli pracujesz w branży związanej z dekoracją wnętrz, to z pewnością wiesz, że tiulowe firanki to wisienka na torcie w tworzeniu przestrzeni mieszkalnej.

Bardzo często tiul stanowi element wykończeniowy spódnic i sukienek – zarówno tych dla dzieci, jak i dla kobiet. W naszej pracowni znajdziesz tiule dostępne w wielu kolorach, co pozwoli Ci stworzyć zarówno romantyczne kreacje na wyjątkowe chwile, jak i kolorowe stylizacje na co dzień. Napisz do nas i poznaj pełną ofertę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Kontakt


Oddział w Brzezinach


(46) 8 742 151

504 033 966

wamarbrzeziny@tlen.pl


ul. Kosmonautów 6

95-060 Brzeziny


Oddział w Łodzi


(42) 6 786 121

504 033 844

wamarlodz@tlen.pl


ul. Jaracza 106

90-244 Łódź